تبدیل تاریخ شمسی به میلادی و برعکس

تبدیل شمسی به میلادیتبدیل تاریخ شمسی به میلادی و یا بر عکس (میلادی به شمسی) نام یکی از ابزارهای آنلاین سایت دانلود ۹۳ است که در این نوشته به معرفی آن به صورت مختصر میپردازیم. بارها شده در محاسبات خود چه در اداره یا خانه چه به صورت رسمی یا غیر رسمی به تبدیل تاریخ از شمسی به میلادی یا از میلادی به شمسی نیاز پیدا میکنیم، مثلا ممکن است شما بخواهید تاریخ تولد شما که به صورت شمسی است به میلادی تبدیل کنید، آن وقت اگر به شیوه سنتی عمل کنید ممکن است کمی برای شما وقت گیر و ملال آورد باشد، غافل از اینکه امروزه شما از طریق اینترنت و به صورت آنلاین در کمترین زمان میتوانید این کار را به بهترین وجه، بدون بروز مشکل و خطا انجام دهید و لذت ببرید.در زیر تصویری از محیط این ابزار مفید را میبینید.

تبدیل تاریخ میلادی به شمسی

تبدیل تاریخ شمسی به میلادی

طریقه استفاده از این ابزار بسیار آسان طوریکه کاربران مبتدی حوزه کامپیوتر هم قادر به استفاده از این برنامه آنلاین میباشند. بخاطر اطلاعات بیشتر شما عزیزان لازم میبینیم چند سطر توضیح مختصر در مورد این نرم افزار بدهیم.

هنگامی که این ابزار آنلاین را مشاهده میکنید، تاریخ شمسی و میلادی در قسمت پایین نمایش داده میشود. بخاطری که توضیح و فهم برای شما آسان باشد نحوه کار این ابزار را به صورت یک مثال آغاز میکنیم. تاریخ تولد من ۱۳۷۴/۷/۱۰ (۱۰ مهر ۱۳۷۴) حالا میخواهم این تاریخ را به میلادی تبدیل کنم، ابتدا گزینه اول ابزار را که هجری شمسی نام دارد انتخاب میکنم و سال، ماه و روز تولدم را به شکل زیر انتخاب میکنم.

تبدیل تاریخ شمسی به میلادیبه مجردی که سال، ماه و روز را انتخاب میکنم، در زیر به زبان فارسی و انگلیسی نتیجه تبدیل را به این صورت نمایش میدهد: دوشنبه ۲ اکتبر (۱۰) ۱۹۹۵ و Monday, October 2, 1995. این عملیات به صورت بر عکس هم ممکن است به این صورت که در اول شما گزینه میلادی را سپس سال، ماه و روز را وارد کنید تا این تاریخ را در شمسی ببینید، خوب امتحان میکنیم تا از صحت این سیستم مطمئن شویم.

تبدیل میلادی به شمسیبله همانطور که مشاهده میکنید، با انتخاب این تاریخ عبارت دوشنبه ۱۰ مهر ۱۳۷۴ نمایش داده میشود. لازم به ذکر است این ابزار از تاریخ هایی که بین ۱۳۰۰ الی ۱۳۹۹ شمسی و ۱۹۳۰ الی ۲۰۲۹ باشد پشتیبانی میکند. شما عزیزان میتوانید هر زمان که خواسته باشید این تبدیل را انجام دهید به این صفحه مراجعه کنید و از این ابزار رایگان لذت ببرید. در زیر ابزار آنلاین تبدیل تاریخ را مشاهده میکنید.


این نوشته در معرفی سایت ارسال شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.

تبلیغ download

1 پاسخ به تبدیل تاریخ شمسی به میلادی و برعکس

  1. بازتاب: تاریخ امروز - تاریخ میلادی و شمسی امروز - ساعت و تقویم رسمی