دانلود آهنگ جدید! چرا؟

از شما کاربر گرامی که دنبال آهنگهای جدید ایرانی و خارجی هستید خواهشمندم چند دقیقه وقت گذاشته و این مقاله را بخوانید. روزانه کاربران بسیار زیادی عبارت دانلود آهنگ جدید را در موتورهای جستجو، جستجو میکنند و برای این عبارت و سایر عبارت های مشابه سایتهای بسیار زیادی تولید شده که در تصویر زیر حدود ۷۳ ملیون نتیجه را برای عبارت دانلود آهنگ جدید مشاهده میکنید.

دانلود آهنگ جدید

در این نوشته قصد دارم در مورد موسیقی، انواع آن، علت تحریم، نظر قرآن و مراجع و مضرات دنیایی و اخروی آن به صورت اسلامی و منطقی بحث کنم.

موسیقی چیست؟
تحقیقات بسیاری برای کشف فواید مختلف گوش دادن و نواختن موسیقی انجام گرفته است. مشاهده ی شواهد بسیاری که همه نشاندهنده ی تاثیرات مثبت موسیقی بوده اند، از خاصیت تسکین بخش آن بر اوضاع روانی انسانها گرفته تا تسریع رشد جنین در شکم مادر، باعث شده انسانها پی به قدرت شگرف موسیقی ببرند.

فواید احساسی

یک آهنگ به جا و مناسب قادر است فرد را از درگیری های زندگی رها کرده و حال و هوای خوبی به او بدهد. همه ی ما گاهی از نظر عصبی به هم می ریزیم، و بیشتر مردم برای بیرون آمدن از این حالت به موسیقی پناه می برند. مهمترین دلیل آن این است که موسیقی نسبت به سایر ابزار و وسایل، توانایی و قدرت  بیشتری برای بیان احساسات ما دارد. به علاوه، ما در موقعیت های مختلف نوع متفاوتی از موسیقی را انتخاب می کنیم که با حال و هوای ما سازگار باشد.

برای افزایش رابطه ی احساسات خود با موسیقی سعی کنید بین آهنگ های مختلف و روحیه های مختلف رابطه برقرار کنید. با اینکار، وقتی حال و هوای خاصی داشتید، دقیقاً می دانید که کدام آهنگ یا کدام نوار موسیقی با روحیه ی شما سازگار است.

موسیقی و ورزش

تا به حال دقت کرده اید که چطور آهنگ های بخصوص کارایی شما را هنگام ورزش کردن در باشگاه بالاتر می برند؟ همین امروز قبل از رفتن به باشگاه دستگاه MP3 خود را با آهنگ هایی از AC/DC و Nana Mouskouri پر کنید و ببینید که چقدر با اشتیاق تر و چابک تر ورزش خواهید کرد. تحقیقات نشان داده است که آهنگ های پرجنب و جوش و مهیج، تنش و کشش عضلات را افزایش می دهند در حالیکه آهنگ های آرام و ملایم این تنش و فشار را کاهش می دهند.

محققین همچنین دریافته اند که موسیقی می تواند مهارت های حرکتی را تقویت کند. بنا بر تحقیقی که بر تعدادی دانش آموز دوران دبستان انجام گرفته است، گفته میشود که کودکانی که حین گوش دادن به موسیقی مهارت های حرکتی اولیه مثل پرتاب کردن، پریدن، و گرفتن را یاد می گیرند بسیار بهتر از آندسته کودکانی آموزش می گیرند که بدون گوش دادن به موسیقی این فعالیت ها را یاد می گیرند.

مُسَکِن درد

موسیقی توانایی تسکین درد را نیز دارد. طبق تحقیقات انجام شده موسیقی میتواند تا %۲۱ دردهای شدید و مزمن را کاهش دهد. این تحقیق بر روی ۶۰ بیمار که به دو گروه با موسیقی و بدون موسیقی اقسیم شده اند، انجام گرفته است.

نتایج به دست آمده از این تحقیق نشان داده است که افرادی که هر روز از هفته به مدت یک ساعت به موسیقی گوش داده اند، نسبت به آنها که به موسیقی گوش نداده اند، علائم بهبودی بخش روانی و جسمی بیشتری از خود نشان داده اند.

همانطور که قبلاً هم گفته شد، موسیقی قادر است حال و هوای شما را عوض کند و روحیه ی شما را بهتر کند. به همین خاطر قادر است که زمان بهبودی بیماران را تسریع کند، همانطور که بیماران مثبت اندیش بسیار سریعتر از بیماران منفی گرا معالجه و درمان می شوند. البته موسیقی را نباید به عنوان اصلی ترین وسیله ی درمانی برای درد در نظر گرفت، بلکه باید همراه با راه اصلی درمان به گوش بیمار برسد تا به بهبودی او کمک کرده و آن را تسریع بخشد.

بالا بردن نمره های دانش آموزان

طبق تحقیقات انجام شده موسیقی به هیچ عنوان باعث منحرف کردن حواس نمیشود. در واقع برای فکر کردن بسیار هم مفید است. محققان دریافته اند که گوش دادن به موسیقی ظرفیت یادگیری دانش آموزان را بالا می برد و باعث می شود نمره های بهتری بگیرند.

البته هنوز سبک و استیل مناسب برای چنین موقعیت هایی به درستی کشف نشده است، و کسی نمی داند که سبک های مختلف در این مسئله تاثیرگذار است یا خیر. تنها چیزی که می دانیم این است که گوش دادن و خلق موسیقی باعث تقویت یادگیری زبان، مهارت های ریاضی و مهارت های اجتماعی می شود.

رابطه ی پیشرفته با مغز

برخی تحقیقات نشان داده است که افرادی که موسیقی می نوازند، رابطه ی پیشرفته تری بین سمت راست و چپ مغزشان وجود دارد.

متخصیت ادعا می کنند که موسیقی برای انتقال سیگنال ها در سر انسان مثل ورزش عمل می کند. این سیگنال ها برای فعال سازی سایر وظایف مغز مورد استفاده قرار می گیرند.

در تحقیق انجام شده نشان داده شد که گوش دادن به موسیقی کلاسیک، به ویژه به سوناتا پیانو موتزارت، باعث شده که افراد بتوانند تست IQ را با موفقیت بهتری انجام دهند.

زبان جهانی

یک گروه گمنام موسیقی در استرالیا به نام The Cat Empire گفته است که: “موسیقی زبان همه ی ماست…” همین مسئله باعث می شود که وقتی یک امریکایی و آرژانتینی که خیلی خوب زبان هم را نمی فهمند با هم گفتگو می کنند، بحثشان فقط درمورد لِد زِپلین، متالیکا، اریک کلَپتون، رولنگ استون، و پِرل جَم باشد.

حقیقت این است که موسیقی در بسیاری از جنبه های حیات انسان تاثیر مثبت دارد. دنیای موسیقی بی انتهاست و تاثیر آن بر انسان نیز به همین میزان چند برابر میشود. همین چندگانگی هارمونی، نظم و فرکانس است که انجام تحقیق در این زمینه را برای محققان مشکل کرده است.

این نوشته در معرفی سایت ارسال شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.

تبلیغ download

17 پاسخ به دانلود آهنگ جدید! چرا؟

 1. زهرا می‌گوید:

  سلام
  ممنون خوب بود!
  برای من خیلی دعا کنید!

 2. محمود از ایران می‌گوید:

  دلیل تمام بدبختی های افغان ها ودیگر ملل مسلمان خرافی بودن آنها است کشورهای پیشرفته شما را غرق در خرافات کرده اند ومتاسفانه تا هزارسال دیگه هم نمی فهمید.
  هرچیز خوب را دنیای متمدن برای خود برداشته هرچیز بیخود وبده گذاتشته برای شما با یک نگاه به ممالک پیشرفته دنیا باید متوجه شوید چقدر عقب هستید ودلیلش دینی است که سوار تمام امور زندگی شما شده

  • دانلود 93 می‌گوید:

   الحمدلله دین و مذهب ما حق است و از جانب خداست، خدایی که ما را خلق کرده و از ما همه چیز را بهتر میداند؛ اگر ما هوشیار باشیم باید قضاوت را به شخص هوشیار تر از خودمان واگذاریم.
   اسلام با تمدن مخالف نیست بلکه اگر اسلام و احکام آن به خوبی رعایت شود شاهد تمدن بیشتری در جامعه نسبت به جامعه های بی دین هستیم.
   میشود بگویید موسیقی چه نقشی در پیشرفت داشته؟

  • اچ دی می‌گوید:

   درود بر خاک پاک ایران،کشوری که بدون خدا،نصف آسیا بود.
   شخص “محمود از ایران” درست فهمیده،چطور میشه یک چیز به گفته ی شما اینقدر خوب باشه ولی نه خودش نه حکومتش ونه طرفدارانش بد و مایه ی سرافکندگی نسل بعد باشن!!!!
   اقا امید من ۳ سال میام فارسروید چون اسم “پارس” رو هرچند بگی فارس میپرستم چون معجزه ی پارس ها ۲۰۰۰ سال تمدن بود،بگو معجزه اسلام جز روز بروز ضعیفتر شدن تمدن های عدالت گستری مثل ایران و پر شد وارتقا سطح زندگی اعراب بوده؟!؟
   تاریخ شاهده کوروش برای کشورگشایی با نامه وارد میشد و اگر دشمن با کشوری بود،مردم رو تو جنگها نمیکشت………. میشه خودت بگی زمان ورود اعراب به ایران چه فاجعه ای رخ داد بعد روزد که اعراب با زنان عریان ایران مواجه شدن؟؟؟؟؟ فکر بد نکنید ، کاش اونی بود که تو ذهن بعضی ها هست!!!
   “نون سپاه عرب اون روز با آسیاب ایران ولی نه با آب ایران،بلکه با خون پارسها تامین شد،چشاتو ببند.”
   شرمسارم که ما خاک پاکمونو فدای ارزوهای چند عرب کردیم …… با خدا و اسلام الان انسان تریم یا همیشه عقب؟؟!؟!؟!؟؟ چنتا کشور نام ببر که اسلام رسمی دارن ،نه لفظی و مردمی،و مردمش زندگی میکنن نه اینکه فقط زنده هستن تا بمیرن …… بدرود

 3. بازتاب: دیدگاه مهمان | دانلود آهنگ جدید ! چرا ؟ | تریبون آزاد

 4. حمید می‌گوید:

  من با گل پسر هراتی کامل موافقم

  مشکل ما از امثال این روشنفکر نمایان غرب زده است

  هر چند من از تحجر و جمود هم متنفرم اما به همان اندازه از آدم هایی که در اثر مجاورت با خشک اندیشان عقده ای شده اند و ریشه همه مشکلات را در اسلام می بینند هم بیزارم

  اسلام به متن خود ندارد عیبی ………………..هر عیب که هست از مسلمانی ماست

  میبوسمت از دور — راستی اگر بلد بودی یه راهنمایی در زمینه اینترنت به من بکنی ممنون میشم

 5. محسن می‌گوید:

  عجیبه
  واقعا دیدگاه کوته بینی داری
  خدا کنه اعتقاداتت رو به عمد به دین نسبت نداده باشی.
  و اینکه گفتی
  موسیقی از نگاه اسلام، عقل و علم به صورت کامل رد است
  در جایی گفتی موسیقی جزو نیازها نیست چون…دل آرام گیرد بیاد خدا و بس…حالا من از شما یه سوال دارم
  دل با دیدن پدر مادر همسر هم آرامش میگیره پس با دیدگاه شما
  دور اینا رو هم باید خط کشید
  مواظب گفتارت باش

  • دانلود 93 می‌گوید:

   عزیز چرا قیاس مع الفارغ میکنید؟
   دیدن پدر و مادر که آرامش میده در چارچوب شریعت است و کاملا منطقی است.
   ولی موسیقی در چارچوب شریعت نیست؛ چه بسی ضرر به روان انسان نیز دارد.
   آیت الله سیستانی و مکارم شیرازی موسیقی که مناسب جلسات لهو ولعب باشد را حرام اعلام کرده اند و موسیقی که مناسب جلسات لهو و لعب نباشد، طبق فتوایشان حرام نیست.

 6. رضا می‌گوید:

  باتشکر از این کارخوبتان خیلی خوب

 7. ف ک می‌گوید:

  خیلی ممنون واقعا حیف وقتمان نیست که با گوش دادن به موسیقی به اصطلاح آرامش بخش!! بطور شاید مقطعی چند لحظه ای از غم رها شوید فکر راه حل اساسی برای رفع غم وغصه باشید و واقعا اگر به این برسیم که همه چیز از خداست وما همه به سوی خدا بر می گردیم معنای الا بذکرالله تطمئن القلوب رادرک می کردیم واینقدر با لجبازی سر خودمان را کلاه نم گذاشتیم.خدایا به همه عقل وشعور و بصیرت بده تا درک درست از احکام الهی ات راداشته باشیم.آمین

 8. لیلا می‌گوید:

  خاک برسرتون واقعا”!!!!!!! موسیقی آرامش روحه متاسفم براتون که قدرت درکتون از موسیقی تا همین حده!!!!

 9. مهدی صفوی می‌گوید:

  اینا حرامه اما اینکه صیغه ۱ ساعته کنی و با کسی رابطه داشته باشی حرام نیست دیگه

  خوبه والا 😐

 10. مهرنیا می‌گوید:

  خیلی ممنون من که خوشم اومد مرسی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>