تاریخ امروز – تاریخ میلادی و شمسی امروز – ساعت و تقویم رسمی

بسیاری از ما چه در اینترنت و چه خارج از اینترنت همیشه بخاطر برنامه ریزی های روزانه یا سایر مقاصد این سوال ها را از همدیگر میکنیم:

امروز چند برج است؟
 تاریخ میلادی امروز چند است؟
تاریخ شمسی امروز چند است؟
تاریخ قمری امروز چند است؟
ساعت دقیق چند است؟
امروز چه مناسبت است؟
تقویم اینترنتی و آنلاین کجاست؟
اوقات شرعی به افق شهرهای مختلف ایران را به صورت آنلاین کجا ببینم؟
و …

برای تمامی این سوالات ذهنی شما عزیزان، سایتی را معرفی میکنیم که تمامی این امکانات را برایتان مهیا ساخته است و پاسخگو این سوالات شما هر زمان و هر وقت است.

تاریخ امروزسایت ساعت و تقویم رسمی ایران یکی از سایتهای کاربردی بوده که به شما این امکان را فراهم میکند تا هر وقت و هر زمان با بازدید سایت، به اطلاعات مختلفی مانند تاریخ امروز به صورت شمسی، قمری و میلادی، سایت دقیق و رسمی جمهوری اسلامی ایران به وقت تهران، اوقات شرعی به افق شهرهای مختلف کشور، ابزار تبدیل میلادی به شمسی و شمسی به میلادی، نمایش جملات زیبا، معرفی کتاب مفید، تقویم قدرتمند با نمایش مناسبت های مختلف مذهبی و .. به آسانی دسترسی پیدا کنید.

در اینجا چند تصویر از محیط سایت و نحوه نمایش ساعت و تاریخ نمایش داده میشود. این سایت تاریخ و ساعت را اینطور نمایش میدهد.

ساعتتقویم سایت و مناسبت های مذهبی و مختلف به این صورت نمایش داده میشود.

تقویمو این تصویر هم نمای کلی سایت را نشان میدهد.

تاریخامکان ورق زدن تقویم، رفتن به تقویم و تاریخ های گذشته، بارگذاری سریع، و امکان تعیین مجدد ساعت با کلیک بر روی ساعت متحرک از سایر امکانات این سایت ارزشمند است. دقت داشته باشید که مناسبت های این سایت بر اساس اطلاعات مرکز معتبر تقویم موسسه ژئوفیزیک دانشگاه تهران تنظیم شده است. برای ورود به این سایت مفید به آدرس www.time.ir مراجعه نمایید. امیدواریم از معرفی این سایت مفید لذت کافی را برده باشید و بوسیله این سایت بتوانید به ساعت دقیق و رسمی، تقویم کامل و سایر این امکانات سایت دستیابید.

این نوشته در معرفی سایت ارسال شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.

تبلیغ download

1 پاسخ به تاریخ امروز – تاریخ میلادی و شمسی امروز – ساعت و تقویم رسمی

  1. بازتاب: تبدیل تاریخ شمسی به میلادی و برعکس